
Горизонтальний велотренажер Toorx Recumbent Bike BRXR 65 Comfort (BRX-R65-COMFORT)
- Готово до відправки
- Код: OT_929367
21 000 ₴
19 009 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Горизонтальний велотренажер Toorx Recumbent Bike BRXR 65 Comfort (BRX-R65-COMFORT) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для комфортного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 8-рівневе ручне регулювання навантаження, простий у використанні комп'ютер, а також підставку для смартфона/планшета. 7-кілограмовий маховик створює необхідну плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми в процесі занять. Велотренажер розрахований на вагу до 110 кг, має зручну спинку та підійде для користувачів зростом до 2 м. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть доречними під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Сидіння велотренажера регулюється в горизонтальній площині для індивідуального налаштування, а транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті.
Особливості:
- Магнітна гальмівна система з ручним регулюванням навантаження.
- Маховик вагою 7 кг забезпечує достатню плавність ходу.
- Інтуїтивно зрозумілий дисплей для всіх вікових категорій користувачів.
- Підставка для смартфона/планшета.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 29.5 кг |
| Вага маховика | 7 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Функции компьютера | Частота пульсу |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 63 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 33 кг |
| Габарити паковання | 78 x 28 x 33 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Підставка для смартфона/планшета<br/>_x000D_ Сенсорні датчики вимірювання пульсу<br/>_x000D_ Сидіння з регулюванням по горизонталі |
| Код виробника товару (MPN) | BRX-R65-COMFORT |
| Кількість тренувальних програм | Немає |
| Конструкція | Горизонтальні зі спинкою |
| Особливості | Вимірювання пульсу<br/>_x000D_ Компенсатори нерівності підлоги<br/>_x000D_ Підставка для аксесуарів<br/>_x000D_транспортувальні ролики |
| Живлення тренажера | Батарейки |
| Показання дисплея | Час<br/>_x000D_ Швидкість<br/>_x000D_ Дистанція<br/>_x000D_ Калорії<br/>_x000D_ Пульс<br/>_x000D_ Обертай за хвилину |
| Програми | Немає |
| Розділ | Велотренажери |
| Регулювання | Сидіння |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Транспортувальні ролики | Да |
- Ціна: 19 009 ₴



