
Намет п'ятимісний High Peak Brixen 5.0 Light Grey/Dark Grey/Green (11816)
- В наявності
- Код: OT_928665
24 500 ₴
22 649 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
High Peak Brixen 5.0 Light Grey/Dark Grey/Green (11816) - чотиримісний тунельний намет із двома входами, вітальнею зі вшитою підлогою, що забезпечує захист від настирливих комах та небажаних протягів. Інтегрований навіс створює тінь і допомагає запобігти попаданню дощу всередину під час відчинення дверей. Житлова зона з висотою стелі 1,9 м має достатньо місця для розміщення кемпінгових стільців, столу та похідного спорядження. Сітчасте вікно зі шторою на передніх дверях забезпечує постійний приплив свіжого повітря в намет. Бічні сітчасті двері збільшують приплив свіжого повітря і захищають від комах. Прозорі вікна у житловій зоні наповнять приміщення світлом, а штори за необхідності забезпечать усамітнення. Дах має тепловідбивне алюмінізоване покриття, що знижує підвищення температури всередині намету вдень у сонячну погоду.
Винайдена компанією High Peak система вентиляції Dual Flow Vent System "3 в 1" забезпечує відмінну циркуляцію повітря у спальній зоні намету.
- Волога погода: повністю закрите вентиляційне сітчасте вікно. Мінімально потрібна вентиляція залишається.
- Суха погода: відкрийте сітчасте вентиляційне вікно на 30% або 50% для кращого повітряного потоку.
- Тропічні умови: повністю відчинене сітчасте вентиляційне вікно для 100% повітряного потоку.
Вхід на блискавці дає змогу прокласти електрокабель усередину намету під час перебування в кемпінговому таборі. Міцні сталеві кілочки діаметром 5 мм призначені для твердого ґрунту. Проклеєні шви гарантують міцність на розрив та забезпечують водонепроникність.
Затемнена спальня не пропускає яскраве світло, дозволяючи виспатися всім, хто пізно прокидається. Система вентиляції Vario Vent Control забезпечує регульований приплив свіжого повітря у внутрішній намет. Якщо похолодало, просто налаштуйте внутрішню заслінку. Великі двері спальні з москітною сіткою захищають від комах і покращують повітропроникність. Дверний клапан на блискавці легко регулюється зсередини і акуратно складається в зручну кишеню для зберігання. Внутрішній намет має універсальну перегородку на блискавці для створення однієї великої спальні або двох окремих. Органайзер і внутрішні кишені дозволяють акуратно зберігати все необхідне. Також намет має точку кріплення для ліхтаря. High Peak Brixen 5.0 Light Grey/Dark Grey/Green (11816) - чудовий намет для відпочинку у вихідні.
Особливості:
- Вітальня зі вшитою підлогою.
- Захищений від негоди фронтальний вхід із верандою.
- Сітчасте вікно зі шторою на вхідних дверях.
- Додатковий бічний вхід із сітчастими дверима.
- Система вентиляції Dual Flow Vent System.
- Вхід на блискавці для прокладання електрокабелю.
- Затемнений внутрішній намет.
- Система вентиляції внутрішнього намету Vario Vent Control.
- Знімна перегородка у спальні на блискавці.
- Зручний органайзер.
- Проклеєні шви.
- Блискавки SBS.
- Точка кріплення для ліхтаря.
- Внутрішні кишені для речей першої необхідності.
- Кольорове маркування дуг для легкого встановлення намету.
- Чохол із компресійними ременями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Тунель |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | |
| Вага | 15.2 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 200 см |
| Довжина | 480 см |
| Ширина | 320 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Металлизированный полиэстер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 64 х 32 х 32 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø11 мм |
| Кількість спальних місць | П'ять місць і більше |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, чохол із компресійними ременями |
| Особливості намету/тенту | Breathable Polyester (повітропроникний поліестер) |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | Чохол із компресійними ременями |
- Ціна: 22 649 ₴









