
Намет шестимісний High Peak Tauris 6 Dark Grey/Green (11562)
- В наявності
- Код: OT_924085
20 000 ₴
18 589 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
High Peak Tauris 6 Dark Grey/Green (11562) - шестимісний тунельний намет із дзеркально розташованими роздільними спальнями. Два протилежні входи забезпечують зручний доступ усередину. Завдяки опорним вертикальним стійкам, фронтальні двері можуть бути використані як навіс від сонця. Переднє вікно в житловій зоні виконане з прозорого ПВХ і призначене для доступу світла, а заднє з москітної сітки - для додаткової вентиляції. Знімна підлога в тамбурі захищає від вогкості, а одну зі спалень можна не встановлювати, щоб збільшити внутрішній простір. Двері внутрішніх наметів виконані з москітної сітки для кращої вентиляції та захисту від комах. High Peak Tauris 6 Dark Grey/Green (11562) - ідеальний намет для відпочинку в кемпінговому таборі з сім'єю та друзями.
Особливості:
- Vario Vent Control - система вентиляції внутрішнього намету дозволяє регулювати надходження свіжого повітря залежно від погодних умов за рахунок знімної стулки на дверях.
- Два протилежні входи призначені для зручного доступу до намету.
- Захищений від негоди фронтальний вхід із навісом.
- Житлова зона зі знімною підлогою для захисту від вогкості.
- Фронтальне вікно із прозорого ПВХ-матеріалу для доступу світла всередину.
- Тильне вікно із москітної сітки для додаткової вентиляції.
- Фіранки на вікнах створюють затишну атмосферу.
- Два вентиляційні відсіки в протилежних кінцях намету забезпечують постійний приплив свіжого повітря.
- Великий простір між зовнішнім тентом та внутрішніми наметами сприяє циркуляції повітря.
- Усі шви дна та тенту намету проклеєні спеціальною стрічкою, гарантуючи при цьому захист від проникнення вологи у дощову погоду.
- Яскраво-зелені відтяжки сприяють кращій орієнтації на місцевості в темний час доби.
- Для швидкої та правильної установки намету застосовано кольорове маркування опорних дуг.
- D-подібні двері із москітної сітки у внутрішніх наметах.
- Органайзери для зберігання дрібних речей.
- Внутрішні кишені для зберігання речей першої необхідності.
- Кріплення для ліхтаря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Тунель |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | |
| Вага | 14.2 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 200 см |
| Довжина | 620 см |
| Ширина | 240 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 62 х 29 х 29 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø11 мм, сталеві стійки Ø16 мм. |
| Кількість спальних місць | П'ять місць і більше |
| Комплектація | Внутрішній намет (2 шт.), зовнішній тент, вертикальні стійки, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Breathable Polyester (повітропроникний поліестер) |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 18 589 ₴







