
Мінівелотренажер реабілітаційний Everfit Mini Bike Welly S (WELLY-S)
- Готово до відправки
- Код: OT_929862
1 700 ₴
1 599 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінівелотренажер реабілітаційний Everfit Mini Bike Welly S (WELLY-S) придатний для фізіотерапії, має невеликі габарити та портативний дизайн, що дозволить використовувати його в сидячому положенні. Також тренажер можна поставити на стіл для тренування м'язів рук. Щоб збільшити навантаження, необхідно сильніше затягнути центральний гвинт.
Особливості:
- Компактні розміри дозволяють переставляти тренажер з місця на місце.
- Лямки педалей надійно утримують ступні ніг.
- Ергономічна форма педалей для більш зручного хвату руками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Everfit |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 2.5 кг |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Механічна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 41 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 2,7 кг |
| Габарити паковання | 47,5 x 8,5 x 20 см |
| Гаранійний термін | 6 міс |
| Дисплей | Немає |
| Код виробника товару (MPN) | WELLY-S |
| Кількість рівнів навантаження | Безступенева система |
| Конструкція | Портативні |
| Живлення тренажера | Немає |
| Розділ | Велотренажери |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Транспортувальні ролики | Немає |
- Ціна: 1 599 ₴
