
Сайкл-тренажер Toorx Indoor Cycle SRX 50S (SRX-50S)
- Готово до відправки
- Код: OT_929373
22 500 ₴
20 359 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Сайкл-тренажер Toorx Indoor Cycle SRX 50S (SRX-50S) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для інтенсивного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має колодкову систему опору з ручним безступінчатим регулюванням навантаження, а також простий у користуванні комп'ютер. Важкий 20-кілограмовий маховик разом із ланцюговим приводом забезпечують достатнє навантаження навіть для підготовлених спортсменів. Спін байк розрахований на вагу до 125 кг і підійде для користувачів зростом до 2 м. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть доречними під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Спортивне сидіння регулюється по висоті та в горизонтальній площині, а кермо - по вертикалі, забезпечуючи індивідуальне налаштування. Транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють вільно переміщати його по кімнаті.
Особливості:
- Колодкова система опору з ручним безступінчастим регулюванням навантаження.
- Масивний маховик вагою 20 кг.
- Ланцюговий привід.
- Гальмівний важіль для екстреної зупинки.
- Q-фактор - 17,6 см.
- Відстань від керма до сидіння становить від 60 до 73,5 см.
- Відстань від педалей до сидіння складає від 79 до 101 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 41 кг |
| Вага маховика | 20 кг |
| Максимальна вага користувача | 125 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Механічна |
| Функции компьютера | Частота пульсу |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 51 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 46 кг |
| Габарити паковання | 108 x 19,5 x 84 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Кермо з регулюванням по вертикалі<br/>_x000D_ Сидіння з регулюванням по вертикалі та горизонталі |
| Код виробника товару (MPN) | SRX-50S |
| Кількість тренувальних програм | Немає |
| Кількість рівнів навантаження | Безступенева система |
| Конструкція | Вертикальні |
| Особливості | Вимірювання пульсу<br/>_x000D_ Компенсатори нерівності підлоги<br/>_x000D_ Транспортувальні ролики<br/>_x000D_ Тримач для пляшки |
| Живлення тренажера | Батарейки |
| Показання дисплея | Час<br/>_x000D_ Швидкість<br/>_x000D_ Дистанція<br/>_x000D_ Калорії<br/>_x000D_ Пульс<br/>_x000D_ Обертай за хвилину |
| Програми | Немає |
| Розділ | Велотренажери |
| Регулювання | Кермо<br/>_x000D_ Сидіння |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Транспортувальні ролики | Да |
- Ціна: 20 359 ₴









