
Драбина Rolser Taburete M/10 UNE 2 ступені Blanco (MET003-1024)
- Готово до відправки
- Код: OT_931176
3 250 ₴
2 989 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Драбина Rolser Taburete M/10 UNE 2 щаблі Blanco (MET003-1024) - надійний помічник в домашньому господарстві. Дана модель має два широкі щаблі з протиковзним покриттям. Конструкція обладнана захистом від випадкового складання та розрахована на максимальне навантаження до 150 кг. Опорні ніжки з пластиковими накладками для більшої стійкості на слизьких поверхнях. Драбина сертифікована відповідно до європейського стандарту якості UNE EN-14183.
Особливості:
- Два щаблі з протиковзним покриттям.
- Опорні ніжки конструкції мають пластикові накладки.
- Спеціальний фіксатор запобігає випадковому складанню конструкції.
- Розміри в складеному стані (Д х Ш х В) - 95,5 х 45 х 6,5 см.
- Загальна висота в розсунутому стані - 75 см.
- Робоча висота - 247 см.
- Максимальне навантаження на конструкцію до 150 кг.
- Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості UNE EN-14183.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 4.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота майданчика | 47 |
| Довжина в розсунутому стані | 75 см |
| Довжина в складеному стані | 79 |
| Кількість щаблів | 2 ед. |
| Комплектація | Драбина |
| Загальна висота | 95.5 |
| Робоча висота | 247 |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип | Драбини |
| Ширина | 450 мм |
- Ціна: 2 989 ₴
