
Ліжко розкладне Highlander Aluminium Camp Bed Green (FUR041-GN)
- Немає в наявності
- Код: OT_925471
3 599 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Highlander Aluminium Camp Bed Green (FUR041-GN) - міцне алюмінієве ліжко для комфортного відпочинку в кемпінгу. Ця модель має міцні посилені ніжки, що забезпечують хорошу стійкість під час нічного сну. Це чудовий варіант для тих, хто не хоче спати в наметі на одному рівні із землею. Крім того, ліжко забезпечить додаткове спальне місце для гостей у заміському будинку або на дачі.
Особливості:
- Легкий та міцний алюмінієвий каркас.
- Максимальне навантаження - 120 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Країна виробник | Великобританія |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 5.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 925471 |
| Тип | Розкладачки |
| Габарити паковання | 94 х 19 х 14 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Ліжко<br/>_x000D_Чохол |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | 600D Polyester with PE Coating |
| РОЗМІРИ | 190 х 64 х 44 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Штрихкод | 5034358040451 |
- Ціна: 3 599 ₴

