
Драбина Rolser Taburete M/10 UNE 2 ступені Negro (MET003-1023)
- Немає в наявності
- Код: OT_930475
2 699 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Драбина Rolser Taburete M/10 UNE 2 щаблі Negro (MET003-1023) - надійний помічник в домашньому господарстві. Дана модель має два широкі щаблі з протиковзним покриттям. Конструкція обладнана захистом від випадкового складання та розрахована на максимальне навантаження до 150 кг. Опорні ніжки мають пластикові накладки для більшої стійкості на слизьких поверхнях. Драбина сертифікована відповідно до європейського стандарту якості UNE EN-14183.
Особливості:
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
- Два щаблі з протиковзною перфорацією.
- Опорні ніжки конструкції мають пластикові накладки.
- Спеціальний фіксатор запобігає випадковому складанню конструкції.
- Розміри в складеному стані (Д х Ш х В) - 6,5 х 45 х 95,5 см.
- Загальна висота в розсунутому стані - 75 см.
- Робоча висота - 47 см.
- Максимальне навантаження на конструкцію до 150 кг.
- Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості UNE EN-14183.
Артикул товару: 930475
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 4.7 кг |
| Кількість ступенів | 2 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота драбини | 0.079 |
| Висота секції | 0.047 |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип драбини | Драбини |
| Ширина драбини | 0.045 мм |
- Ціна: 2 699 ₴




