
Інверсійний стіл Toorx Inversion Table GBX 3000 (GBX-3000)
- Готово до відправки
- Код: OT_930742
23 500 ₴
21 449 ₴
-9%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інверсійний стіл Toorx Inversion Table GBX 3000 (GBX-3000) призначений для лікування хребта і позбавлення від болю в спині. Тренажер характеризується стійкою конструкцією, безпечною та ефективною роботою завдяки практичній системі регулювання нахилу і зручному механізму фіксації щиколотки. Крім того, комфорт під час використання гарантується ергономічною спинкою з правильною підкладкою, а зручний механізм складання дозволяє зберігати його в невеликому просторі.
Особливості:
- Регулюється для користувача зростом від 147 до 198 см.
- Бічні ергономічні нековзкі рукоятки.
- Спинка має п'ять попередньо встановлених рівня (5°, 25°, 50°, 75°, 100°) + вільне обертання.
- Розміри в складеному вигляді - 50 x 78 x 206 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Ширина | 154 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 32 |
| Вага в пакованні | 34 кг |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | Товщина спинки — 6 см |
| Клас | Професійні |
| Код виробника товару (MPN) | GBX-3000 |
| Максимальна вага користувача | 150 |
| Назва | Інверсійний стіл Toorx Inversion Table GBX 3000 (GBX-3000) |
| Призначення | Для м'язів спини |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Інверсійні столи |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
- Ціна: 21 449 ₴




