
Сайкл-тренажер Toorx Indoor Cycle SRX 65EVO (SRX-65EVO)
- Готово до відправки
- Код: OT_929480
24 000 ₴
21 599 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Сайкл-тренажер Toorx Indoor Cycle SRX 65EVO (SRX-65EVO) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для інтенсивного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має колодкову систему опору з ручним безступінчатим регулюванням навантаження, а також сучасний комп'ютер із необхідним набором функцій. Важкий 22-кілограмовий маховик разом із ремінним приводом забезпечують безшумність роботи тренажера та достатнє навантаження навіть для підготовлених спортсменів. Спін байк розрахований на вагу до 125 кг і підійде для користувачів зростом до 2 м. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу буде доречним під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Спортивне сидіння регулюється по висоті і в горизонтальній площині, а кермо - по вертикалі, забезпечуючи індивідуальне налаштування. Транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють вільно переміщати його по кімнаті.
Особливості:
- Колодкова система опору з ручним безступінчатим регулюванням навантаження.
- Масивний маховик вагою 22 кг.
- Ремінний привід для безшумної роботи тренажера.
- Кнопка гальма для екстреної зупинки.
- Вбудований приймач для бездротового кардіодатчика.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 45 кг |
| Вага маховика | 22 кг |
| Максимальна вага користувача | 125 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Механічна |
| Функции компьютера | Частота пульсу |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 54 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 49 кг |
| Габарити паковання | 110 x 22,5 x 85,5 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Вбудований приймач для бездротового нагрудного кардіодатчика<br/>_x000D_ Кермо з регулюванням по вертикалі<br/>_x000D_ Сидіння з регулюванням по вертикалі та горизонталі<br/>_x000D_ Підставка для смартфона/планшета |
| Код виробника товару (MPN) | SRX-65EVO |
| Кількість тренувальних програм | Немає |
| Кількість рівнів навантаження | Безступенева система |
| Конструкція | Вертикальні |
| Особливості | Вимірювання пульсу<br/>_x000D_ Компенсатори нерівності підлоги<br/>_x000D_ Транспортувальні ролики<br/>_x000D_ Тримач для пляшки |
| Живлення тренажера | Батарейки |
| Показання дисплея | Час<br/>_x000D_ Швидкість<br/>_x000D_ Дистанція<br/>_x000D_ Калорії<br/>_x000D_ Пульс<br/>_x000D_ Обертай за хвилину |
| Програми | Немає |
| Розділ | Велотренажери |
| Регулювання | Кермо<br/>_x000D_ Сидіння |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Транспортувальні ролики | Да |
- Ціна: 21 599 ₴







