
Спальний мішок High Peak Conon 7/+7°C Grey/Light Grey Left (21247)
- Готово до відправки
- Код: OT_928927
2 950 ₴
2 809 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
High Peak Conon 7/+7°C Grey/Light Grey Left (21247) - спальний мішок, виконаний у формі ковдри з компресійним чохлом у комплекті. Зовнішня оболонка та внутрішня підкладка виконані з найтоншої тканини, що складається з 65% поліестеру та 35% бавовни. Спальний мішок має високоякісний наповнювач Dura Loft® H1 з чудовими ізоляційними властивостями. Матеріал Dura Loft® H1 легко стискається, довговічний, зберігає тепло навіть у вологих умовах, швидко сохне. Спальний мішок High Peak Conon 7/+7°C Grey/Light Grey Left (21247) оснащений регульованим підголовником, внутрішньою кишенею для зберігання цінних речей та довгою двосторонньою блискавкою. Двостороння L-подібна блискавка дозволяє розстебнути нижню частину спальника для циркуляції повітря, якщо раптом стане жарко. Блискавка закрита вітрозахисною перегородкою, застібка має ергономічну форму для зручного хвату рукою. Спальний мішок ідеально підходить для кемпінгу.
Спальний мішок High Peak Conon 7/+7°C Grey/Light Grey Left (21247) відповідає стандарту EN ISO-23537-1:2016, який нормує вимоги до розмірів та теплових характеристик спальних мішків, а також властивостей тканини та використовуваних матеріалів. Зверніть увагу, що тільки сертифіковані спальні мішки відповідають заявленим температурним режимам та гарантують Вам тепло та комфорт тривалий час, не зважаючи на холод та вогкість.
Особливості:
- Наповнювач щільністю 200 г/м² та вагою близько 700 г.
- Регульований підголовник.
- Приємна на дотик внутрішня підкладка.
- Утеплювальний борт вздовж блискавки.
- Двостороння блискавка Auto Lock.
- Нижня частина на блискавці розстібається в теплий час.
- Внутрішня кишеня для зберігання цінних речей.
- Горизонтальна строчка.
- Петлі для сушіння.
- Компресійний чохол для зберігання з тканини 150D Oxford.
- Об'єм в упакованому вигляді - 15,8 л.
Артикул товару: 928927
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1500 г |
| Розташування блискавки спальника | Зліва (L) |
| Сезон | Демісезон |
| Температура екстриму | -6 °С |
| Форма спальника | Ковдра |
| Колір | Різні кольори |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | 11 град. |
| Нижня температура комфорту | 5 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 220 см |
| Матеріал спальника | |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 1650 г |
| Місткість | Одномісні |
| Вікова група | Дорослі |
| Габарити в складеному вигляді | 35 х 24 х 24 см |
| Габарити паковання | 38 х 26 х 26 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Комплект постачання | Спальний мішок, компресійний чохол |
| Матеріал підкладки | Полиэстер;Коттон |
| Наповнювач | 200 г/м2 |
| Особливості спальника | Спальний мішок |
| РОЗМІРИ | 220 х 80/60 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 2 809 ₴




