
Нагрівальний килимок Vango Radiate Heat Mat Black (SMQHEATMAB05TJ8)
- Немає в наявності
- Код: OT_929680
3 100 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Попередньо нагрійте свій спальний мішок за допомогою нагрівального килимка Vango Radiate Heat Mat Black (SMQHEATMAB05TJ8) для додаткового тепла та комфорту під час сну на природі. Дана модель підходить для використання в будь-якому спальному мішку, її можна розмістити в будь-якому місці Вашого спальника залежно від Ваших уподобань. Виберіть ідеальний рівень нагрівання з 4 доступних за допомогою зручного сенсорного контролера. Нагрівальний килимок Vango Radiate Heat Mat Black (SMQHEATMAB05TJ8) сумісний з багатьма павербанками.
Особливості:
- Built-in Heat - нагрівальний елемент, вбудований у виріб, забезпечує змінну температуру при підключенні до джерела живлення.
- Graphene Heat Element - нагрівальна панель виготовлена із графену з використанням найбільш інноваційних матеріалів.
- Power Bank Compatible - працює з багатьма павербанками: найкраще підходить для павербанків з вихідною напругою 5В / 2,1А.
- Flexible Electric Component - гнучкий електричний компонент, який працює з Вашим тілом.
- Washable - можна прати в пральній машині за температури до 30°C.
- Touch Button Controller - 4 режими нагріву одним натисканням кнопки.
- Pocket for Power Bank - кишеня для зберігання джерела живлення.
- Multi-Functional Heat Device - килимок можна розташувати будь-де для обігріву.
- Softshell Outer - м'яка тканина забезпечує м'якість і гнучкість для розміщення килимка там, де Вам потрібно.
- Stuffsack with Drawcord - чохол зі стяжним шнуром дозволяє легко спакувати килимок для транспортування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Країна виробник | Великобританія |
| Габаритні розміри в розгорнутому вигляді | |
| Вага | 0.22 кг |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити паковання | 18 х 9 х 9 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Матеріал поверхні килимка | Softshell Outer |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 3 100 ₴




