
Стіл кемпінговий Vango Rowan 80 Table Excalibur (TBPROWAN E27TDC)
- Готово до відправки
- Код: OT_926780
3 100 ₴
2 899 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо в пріоритеті стоїть надійність і довговічність — тоді варто звернути увагу на кемпінговий складаний стіл Vango Rowan 80. Стіл розкладається і складається за лічені секунди та в складеному вигляді має товщину менш ніж 5 см, завдяки чому зручний як для навантаження в багажник машини, так і для зберігання. Стіл обладнаний зручною ручкою для зручності транспортування.
Vango Rowan 80 створить бажаний рівень комфорту, хай де б ви були, чи то в кемпінгу, на риболовлі, на дачі, чи то просто відпочиваєте на природі.
Загальні характеристики:
- Міцний сталевий каркас витримує навантаження до 30 кг
- Поверхня стільниці зроблена під текстуру граніту, легка, гігієнічна та зручна в очищенні
- Текстуроване фінішне оброблення каркаса додатково захищає від корозії й надає презентабельнішого вигляду
- Ручка для транспортування
- Компактно складається й не вимагає чохла для транспортування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Країна виробник | Великобританія |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 926780 |
| Вага в пакованні | 3,7 кг |
| Тип | Столи |
| Габарити паковання | 80 х 5 х 60 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Стіл |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал каркаса | Сталева рама |
| Матеріал конструкції | ДСП ламіноване пластиком для створення гігієнічної та зручної в чищенні поверхні. Не намокає від води |
| РОЗМІРИ | 80 х 60 х 69 см |
| Статус товару БН_НАЛ | ГОТ |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Excalibur |
| Штрихкод | 5023519023822 |
- Ціна: 2 899 ₴

