
Драбина Colombo Atlantica 3 ступені (S112A03P)
- Готово до відправки
- Код: OT_931027
3 200 ₴
3 009 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Драбина Colombo Atlantica 3 щаблі (S112A03P) - 100% алюмінієва драбина, що сертифікована відповідно до стандарту EN131. Загальна вага, яку витримує драбина 150 кілограмів. У комплекті з драбиною міцний лоток для інструменту, за допомогою якого можна кріпити та утримувати на висоті потрібні користувачеві інструменти при використанні драбини. Він витримує вагу до 5 кг. У вас завжди буде все необхідне для швидкої роботи. Великі алюмінієві щаблі мають глибину 12 см. Нековзка поверхня забезпечує підйом і спуск без ковзання. Механізм безпеки запобігає випадковому закриванню під час використання. Компактний розмір дозволяє легко зберігати, займаючи мінімальний простір.
Особливості:
- Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості.
- Опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
- Розміри (у складеному вигляді): 130 х 43 х 12,5 см.
- Розміри (у розкладеному вигляді): 122 х 43 х 65 см.
- Висота майданчику 61 см.
- Багатофункціональний лоток для інструментів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота майданчика | 61 |
| Довжина в розсунутому стані | 122 см |
| Довжина в складеному стані | 130 |
| Додаткові характеристики | Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN131 |
| Кількість щаблів | 3 ед. |
| Комплектація | Драбина, лоток для інструменту |
| Загальна висота | 130 |
| Робоча висота | 261 |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип | Драбини |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 430 мм |
- Ціна: 3 009 ₴
