
Телескоп Bresser Junior 70/400 Blue з адаптером для смартфона + рюкзак (8850610WX)
- Готово до відправки
- Код: OT_930857
5 050 ₴
4 869 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Телескоп Bresser Junior 70/400 Blue з адаптером для смартфона + рюкзак (8850610WX) – чудовий подарунок, здатний захопити вашу дитину та зацікавити астрономією, як наукою. Ця модель рефрактора має достатні оптичні характеристики для початкового рівня телескопа, а простота конструкції дозволяє користуватися ним дітям, починаючи з 8-річного віку.
Телескоп оснащено 70 мм оптикою із 400 мм фокусною відстанню що надає збільшення від 20 до 100 крат, цього достатньо для спостереження кратерів на Місяці, зірок слабкого світіння (до 10,5 зіркових величин), Сатурна, Урана і Нептуна у вигляді зірок, полярних шапок Марса. Навіть деякі туманності, що знаходяться на відстані до 1500 світлових років, стануть доступні оку дитини у вигляді світлих концентрованих плям за наявності хороших погодних умов. З рівним успіхом телескоп може бути використаний для спостереження міських пам'яток з великих відстаней. За допомогою видошукача 5x24 дитина може із легкістю націлюватися на те, що хочете побачити. Телескоп має досить широку комплектацію: три змінні окуляри (збільшення: 20x, 33x і 66x), діагональне дзеркало, лінзу для збільшення зображення в 1,5 крат (додатково збільшує кожен з окулярів в 1,5x відповідно до 30x, 50x і 100x), адаптер для смартфона/планшета, зручний рюкзак для транспортування і зберігання телескопа з аксесуарами.
Телескоп комплектується азимутальним монтуванням з предметним столиком для аксесуарів, яке простіше в управлінні й менше за вагою, в порівнянні з екваторіальним, що не мало важливо для дитини. З її допомогою можна спостерігати як за наземними, так і за небесними об'єктами. Діагональне дзеркало, що входить до комплекту, змінює хід променів на 90° і дозволяє зручно спостерігати об'єкти, що знаходяться на значній висоті над горизонтом. Денні та нічні спостереження можна зняти на камеру смартфона, для цього в комплекті з телескопом постачається спеціальний адаптер.
Артикул товару: 930857| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна кратність | 100 х |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.75 |
| Вага в пакованні | 3,3 кг |
| Видошукач | Оптичний 5х24 |
| Габарити паковання | 58 х 15 х 40 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Комплектація | Труба оптична <br/>_x000D_ Штатив<br/>_x000D_Окуляри - H20 мм, H12 мм, H6 мм <br/>_x000D_ Лінза - 1,5х <br/>_x000D_Видошукач оптичний 5 х 24 мм <_/ дзеркало <br/>_x000D_Рюкзак <br>_000D_Адаптер для смартфона |
| Комп'ютерна наводка | Немає |
| Монтування | Азимутальна |
| Оптична конструкція | Рефрактори |
| Високий отвір | 1:5.7 |
| Посадковий діаметр окуляра | 25,4 мм |
| Гранична зоряна величина | 11.3 |
| Просвітлення | Багатошарове просвітлення |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Збільшення | Від 20x до 100x (у разі використання окулярів і лінз, що входять до комплекту) |
- Ціна: 4 869 ₴








