
Тент Highlander Tarp Shelter HMTC (MA125-HC)
- Готово до відправки
- Код: OT_930530
3 300 ₴
3 139 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тент Highlander Tarp Shelter HMTC (MA125-HC) - це величезне універсальне укриття для кількох людей. Використовуйте його в якості захисного навісу, підкладки під дно намету або навіть покриття для двох гамаків.
Особливості:
- 210D Ripstop Polyester with Waterproof PU Coating - міцна тканина з поліуретановим покриттям, яке забезпечує водонепроникність 2000 мм вод. ст.
- Проклеєні шви.
- Брезентові петлі з подвійною строчкою.
- Затискні кнопки для з’єднання кількох тентів задля формування великого укриття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Країна виробник | Великобританія |
| Призначення | Трекінгові |
| Форма | Прямокутна |
| Вага | |
| Вага | 0.65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930530 |
| Місткість | Одномісні |
| Водонепроникність | 2000 мм вод. ст. |
| Габарити | 300 х 285 см |
| Габарити паковання | 25 х 10 х 7 см |
| Комплектація | Тент |
| Конструкція | Одношарові |
| Зовнішній тент | 210D Ripstop Polyester with waterproof PU coating (поліестер з водонепроникним поліуретановим покриттям) |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Тенти |
| Колір | HMTC |
| Штрихкод | 5034358880217 |
- Ціна: 3 139 ₴



