
Сушарка для білизни підлогова Colombo Olympo (ST1010)
- Готово до відправки
- Код: OT_930498
2 900 ₴
2 679 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушарка для білизни підлогова Colombo Olympo (ST1010) - це компактна модель з сучасним дизайном, який підійде під будь-який інтер'єр. Робоча поверхня дозволяє легко розмістити одне повне завантаження пральної машини до восьми кілограмів. Тримач для плічок можна використовувати для сушіння постільної білизни чи інших об'ємних речей. Завдяки шарнірному механізму тримач можна скласти. Модель виготовлена з високоякісних матеріалів, які не піддаються корозії та атмосферним явищам. Ніжки обладнані коліщатами і пластиковими накладками.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 119 x 68 x 6 см.
- Розміри в робочому положенні - 131 x 117 x 66 см.
- Загальна вага - 3,5 кг.
- Загальна робоча довжина - 10+10 м.
- Максимальне навантаження до 8 кг.
- Робоча секція виготовлена з INOX - нержавіюча, високохромовмісна сталь.
- Каркас сушарки виготовлено з алюмінію.
- Складаний тримач для плічок.
- Потовщені стрижні для запобігання утворенню слідів заломів на одязі.
- Можна використовувати на відкритому повітрі.
- Ніжки сушарки обладнані пластиковими накладками та коліщатами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Коломбо |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 3.5 кг |
| Матеріал | Комбінований |
| Рабочая длина сушилки, м | 16-20 |
| Тип сушилки | Підлогова |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Ширина | 1170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 4 кг |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | Товсті стрижні для запобігання утворенню слідів зламів на одязі. |
| Кількість стрижнів/трубок | 8 |
| Особливості | Розкладні |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
- Ціна: 2 679 ₴





