
Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 100 (BRX-100)
- Готово до відправки
- Код: OT_929475
28 000 ₴
25 519 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 100 (BRX-100) із преміальної лінійки Chrono Line від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для повноцінного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 16 рівнів навантаження, що регулюються за допомогою сучасного комп'ютера. 12-кілограмовий маховик створює відмінну плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми в процесі занять. Велотренажер розрахований на вагу до 150 кг і підійде для користувачів зростом до 2 м. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу буде доречним під час тренування по одній з чотирьох пульсозалежних програм. Консоль тренажера має підставку для смартфона/планшета. Сидіння велотренажера регулюється по висоті та в горизонтальній площині для індивідуального настроювання, а транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті.
Особливості:
- Магнітна система опору з комп'ютерним регулюванням навантаження.
- Масивний маховик вагою 12 кг забезпечує відмінну плавність ходу.
- Консоль має РК-дисплей із багатобарвним підсвічуванням, підставка для смартфона/планшета.
- 21 програма та 16 рівней навантаження для повноцінного кардіотренування.
- Відстань від педалей до сидіння становить від 70 до 95 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 35 кг |
| Вага маховика | 12 кг |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Функции компьютера | Частота пульсу |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 55.8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 37,5 кг |
| Габарити паковання | 91 x 28 x 63 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Вбудований приймач для бездротового нагрудного кардіодатчика<br/>_x000D_ Кермо з регулюванням кута нахилу<br/>_x000D_ Підставка для смартфона/планшета<br/>_x000D_ Сидіння з регулюванням за вертикаллю та горизонталлю |
| Код виробника товару (MPN) | BRX-100 |
| Конструкція | Вертикальні |
| Особливості | Вимірювання пульсу<br/>_x000D_ Компенсатори нерівності підлоги<br/>_x000D_ Підставка для аксесуарів<br/>_x000D_транспортувальні ролики |
| Живлення тренажера | Мережа |
| Показання дисплея | Час<br/>_x000D_ Швидкість<br/>_x000D_ Дистанція<br/>_x000D_ Калорії<br/>_x000D_ Пульс<br/>_x000D_ Обертайся за хвилину<br/>_x000D_Навантаження у ватиках |
| Розділ | Велотренажери |
| Регулювання | Кермо<br/>_x000D_ Сидіння |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Транспортувальні ролики | Да |
- Ціна: 25 519 ₴









