
Бігова доріжка Toorx Treadmill City Compact Rose Gold (CITY-COMPACT-R)
- Готово до відправки
- Код: OT_929882
40 500 ₴
37 439 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Бігова доріжка Toorx Treadmill City Compact Rose Gold (CITY-COMPACT-R) із лінійки Ultra Compact Line італійського виробника Garlando S.p.A. призначена для спортивної ходьби та бігу в домашніх умовах. Модель оснащена попередньо зібраною рамою та транспортувальними роликами, завдяки чому її легко переміщати по квартирі. Бігова доріжка проста в управлінні, має сучасний елегантний дизайн і гарні технічні характеристики. Тренажер розрахований на максимальне навантаження до 100 кг і дозволяє розвивати швидкість від 1 до 14 км/год. Бігове полотно розміром 125 х 44,5 см достатнє для тренування користувачам зростом до 190 см. Зрозумілий дисплей відображає інформацію про швидкість, дистанцію, час, витрату калорій і кроки. Бігова доріжка Toorx Treadmill City Compact Rose Gold (CITY-COMPACT-R) має знімні поручні для додаткової безпеки, а також систему фіксації для безпечного вертикального зберігання.
Особливості:
- Мінімальна швидкість - 1 км/год (крок - 0,1 км/год).
- Товщина в складеному вигляді всього 13,8 см.
- Знімні захисні поручні йдуть в комплекті.
- Ключ безпеки для аварійної зупинки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 36 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 929882 |
| Вага в пакованні | 42 кг |
| Габарити паковання | 164,5 x 80 x 16,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Знімні бильця<br/>_x000D_ Складана конструкція<br/>_x000D_ Товщина бігового полотна — 1,6 мм |
| Зміна кутів нахилу | Немає |
| Клас | Домашні |
| Конструкція | Портативні<br/>_x000D_Складні |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 14 км/год |
| Потужність двигуна | 1,75 л.с. |
| Особливості | Амортизація<br/>_x000D_ Транспортувальні ролики |
| Пікова потужність | 2,75 л.с. |
| Показання дисплея | Дистанція<br />_x000D_Колорії<br />_x000D_ Кроки<br />_x000D_ Час<br />_x000D_ Швидкість |
| Програми | Немає |
| Розмір бігового полотна | 125 х 44,5 см |
| Розміри в робочому вигляді | 151,5 x 74 x 98 см |
| Розміри в складеному вигляді | 162 x 74 x 13,8 см |
| Регулювання кута нахилу | Немає |
| Система амортизації | 6 амортизаційних подушок |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Електричні |
| Штрихкод | 8029975998725 |
- Ціна: 37 439 ₴









