
Гамак Easy Camp Jamaica Mixed Colours (480042)
- Готово до відправки
- Код: OT_928349
1 450 ₴
1 219 ₴
-16%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Отримуйте задоволення від життя разом із гамаком Easy Camp Jamaica Mixed Colours (480042). Цей яскравий гамак у формі крісла-гойдалки ідеально підходить для літнього відпочинку в кемпінгу чи саду. Чи качаєтеся ви, читаючи хорошу книгу, спілкуєтеся з друзями або граєте з дітьми, гамак Easy Camp Jamaica Mixed Colours (480042) саме те, що вам потрібно. Тканина зі 100% полікотону м'яка та міцна, витримує вагу користувача до 120 кг. Гамак не вимагає складання, поставляється разом із чохлом для перенесення та компактного зберігання.
Особливості:
- Не вимагає складання.
- Максимальне навантаження - 120 кг.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Країна виробник | Данія |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Габаритні розміри гамака | |
| Вага | 1.3 кг |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гамаки |
| Габарити паковання | 15 x 12 x 90 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Комплектація | Гамак<br />_x000D_ Чехол |
| Матеріал ложа | хлопок;полиэстер |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Змішані кольори |
- Ціна: 1 219 ₴





