
Сушарка для білизни підлогова Colombo Double (ST797)
- Готово до відправки
- Код: OT_930494
4 400 ₴
4 009 ₴
-9%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушарка для білизни підлогова Colombo Double (ST797) - практичне рішення, яке дозволить використовувати простір на всі сто відсотків. Завдяки подвійній системі розміщення робочих поверхонь, загальна довжина стрижнів становить тридцять метрів. Сушарка регулюється по висоті, що дозволяє за потреби розвішувати довгі речі. Модель повністю виготовлена з алюмінію, який стійкий до корозії та атмосферних явищ. Ніжки обладнані великими пластиковими накладками для захисту меблів та підлогових покриттів.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 135 x 55 x 6 см.
- Розміри в робочому положенні - 174 x 132 x 56 см.
- Загальна вага - 2,1 кг.
- Загальна робоча довжина - 30 м.
- Максимальне навантаження до 14 кг.
- Виготовлена з алюмінію, який стійкий до корозійних процесів та атмосферних явищ.
- Сушарка має верхню робочу секцію та нижню, що дублює.
- Дві додаткові відкидні секції.
- Регулювання по висоті на два положення - 96 см та 115 см.
- Потовщені стрижні для запобігання утворенню слідів заломів на одязі.
- Можна використовувати на відкритому повітрі.
- Ніжки сушарки обладнані пластиковими накладками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Коломбо |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 2.1 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Рабочая длина сушилки, м | 21-30 |
| Тип сушилки | Підлогова |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Ширина | 1320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 2,6 кг |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | Товсті стрижні для запобігання утворенню слідів зламів на одязі. |
| Кількість стрижнів/трубок | 28 |
| Особливості | Розкладні |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
- Ціна: 4 009 ₴




