
Дошка для прасування Colombo Turbo (A142LB1W)
- Готово до відправки
- Код: OT_931099
4 300 ₴
3 909 ₴
-9%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка для прасування Colombo Turbo (A142LB1W) - це надійний, функціональний та сучасний помічник, який спростить процес догляду за вашим одягом. Металева основа виготовлена у вигляді сітки для запобігання утворенню конденсату від парових прасок. Велика підставка під праску має отвори для плічок та легко вміщує парогенератор.
Особливості:
- Розміри у складеному стані - 172 x 46 x 9 см.
- Розміри в робочому положенні - 154 x 46 x 95 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 120 x 44 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 71 до 95 см.
- Загальна вага - 8,3 кг.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Підставка під парогенератор.
- Поличка для одягу.
- Тканина чохла виготовлена з бавовни органічного походження.
- Матеріал підкладки - пінополіуретан високої щільності.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø 35 мм з антикорозійним покриттям.
- Металеві елементи вкриті порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Вага | 8.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 8,6 кг |
| Висота | 950 мм |
| Габарити паковання | 176 х 48 х 14 см |
| Довжина: | 1540 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Підставка для праски <br/>_x000D_ Підставка для парогенератора <br/>_x000D_ Регулювання за висотою <br/>_x000D_ Полиця для білизни <br/>_x000D_ Основа з металевою сіткою |
| Розміри в складеному вигляді | 172 x 46 x 9 см |
| Розміри прасувальної поверхні | 120 x 44 см |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип | Підлогові дошки |
| Ширина | 460 мм |
- Ціна: 3 909 ₴
