
Драбина Colombo Stark 6 ступенів (S109006W)
- Немає в наявності
- Код: OT_931026
3 039 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Драбина Colombo Stark 6 щаблів (S109006W) - міцна, універсальна, легка, безпечна. Сертифікована відповідно до європейського стандарту якості EN131. Максимальне навантаження - 150 кг. Модель рекомендована як для професійного, так і для домашнього використання. Драбина обладнана захистом від випадкового складання. Драбина має шість щаблів з антиковзною структурою. Опорні ніжки мають пластиковий захист, який перешкоджає небажаному ковзанню. З цією драбиною ви можете працювати на висоті до 3,29 метри. За рахунок того,що основа виготовлена зі сталі,а щаблі з алюмінію, виріб міцний і надійний.
Особливості:
- Шість щаблів з антиковзною структурою.
- Опорна арка безпеки.
- Опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
- Фіксатор, що унеможливлює випадкове закриття.
- Розмір (у складеному вигляді) - 201 х 51 x 9 см.
- Розмір (у розкладеному вигляді) - 189 х 51 x 111 см.
- Робоча висота (у розкладеному вигляді) - 329 см.
- Висота драбини (верхній щабель) - 109 см.
- Максимальне навантаження - 150 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота майданчика | 129 |
| Довжина в розсунутому стані | 189 см |
| Довжина в складеному стані | 201 |
| Додаткові характеристики | Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN131 |
| Кількість щаблів | 6 ед. |
| Комплектація | Драбина |
| Матеріал | Алюміній + сталь з антикорозійним покриттям |
| Загальна висота | 201 |
| Робоча висота | 329 |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип | Драбини |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 510 мм |
- Ціна: 3 039 ₴
