
Сушарка для білизни підлогова Colombo Titano (ST1000)
- Готово до відправки
- Код: OT_930496
3 800 ₴
3 509 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Сушарка для білизни підлогова Colombo Titano (ST1000) - це поєднання сучасних технологій та витонченого італійського дизайну. Шарнірний механізм дозволяє використовувати сушарку в кількох положеннях, враховуючи індивідуальні потреби. Верхня рама служить тримачем для плічок, а також може бути використана для сушіння постільної білизни чи об'ємних речей. За необхідності її можна легко скласти. Сушарка має дві основні секції, які можуть складатися незалежно одна від одної, забезпечуючи гнучкість у використанні. Каркас даної моделі виготовлений з легкого та міцного алюмінію. Робочі секції виготовлені з нержавіючої сталі INOX, яка не піддається корозії та атмосферним явищам, гарантуючи тривалий термін експлуатації. Ніжки обладнані пластиковими накладками для захисту підлоги та коліщатами для легкості переміщення сушарки.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 122 x 69 x 10 см.
- Розміри в робочому положенні - 210 x 192 x 69 см.
- Загальна вага - 5,2 кг.
- Загальна робоча довжина - 30 м.
- Максимальне навантаження до 15 кг.
- Каркас сушарки виготовлений з алюмінію.
- Робочі секції виготовлені зі сталі INOX.
- Конструкцією передбачена можливість складання окремих елементів залежно від потреб.
- Потовщені стрижні для запобігання утворенню слідів заломів на одязі.
- Ніжки сушарки обладнані коліщатами та пластиковими накладками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Коломбо |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 5.2 кг |
| Матеріал | Комбінований |
| Рабочая длина сушилки, м | 21-30 |
| Тип сушилки | Підлогова |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Ширина | 1920 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 5,7 кг |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | Товсті стрижні для запобігання утворенню слідів зламів на одязі. |
| Кількість стрижнів/трубок | 16 |
| Особливості | Розкладні |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
- Ціна: 3 509 ₴







