
Бівак Highlander Hawk Bivvy Bag Olive (BIV001-OG)
- Готово до відправки
- Код: OT_929726
3 700 ₴
3 469 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бівак Highlander Hawk Bivvy Bag Olive (BIV001-OG) ідеально підходить для використання в якості укриття, коли Ви подорожуєте самостійно з мінімальним набором спорядження, задля уникнення зайвого клопоту з перенесенням і розбиванням намету. Розроблений із застосуванням високоякісних матеріалів, цей бівак забезпечить Вам сухість і комфорт під час сну.
Особливості:
- Дозволяє спати просто неба, знаходячись лише в спальному мішку.
- Водостійкість 5000 мм вод. ст.
- Легкий і компактний.
- Водонепроникний і дихаючий.
- Проклеєні шви.
- Міцна тканина Ripstop.
- Водонепроникна двостороння блискавка.
- Сітчастий водонепроникний захист обличчя від комах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 950 г |
| Особливості спальника | Анатомічний капюшон |
| Сезон | Демісезон |
| Форма спальника | Кокон |
| Колір | Оливковий |
| Розміри | |
| Довжина | 230 см |
| Матеріал спальника | |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | Одномісні |
| Вікова група | Дорослі |
| Габарити в складеному вигляді | 37 x 12 x 12 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Комплект постачання | Бивак<br />_x000D_ Чехол |
| РОЗМІРИ | 250 x 90 x 50 см |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 3 469 ₴










