
Драбина Rolser Taburete M/10 UNE 2 ступені Antracita (MET003-1021)
- Готово до відправки
- Код: OT_930801
3 250 ₴
2 989 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Драбина Rolser Taburete M/10 UNE 2 щаблі Antracita (MET003-1021) - надійний помічник в домашньому господарстві. Дана модель має два широкі щаблі з протиковзним покриттям. Конструкція обладнана захистом від випадкового складання та розрахована на максимальне навантаження до 150 кг. Опорні ніжки з пластиковими накладками для більшої стійкості на слизьких поверхнях. Драбина сертифікована відповідно до європейського стандарту якості UNE EN-14183.
Особливості:
- Два щаблі з протиковзним покриттям.
- Опорні ніжки конструкції мають пластикові накладки.
- Спеціальний фіксатор запобігає випадковому складанню конструкції.
- Розміри в складеному стані (Д х Ш х В) - 95,5 х 45 х 6,5 см.
- Загальна висота в розсунутому стані - 75 см.
- Робоча висота - 247 см.
- Максимальне навантаження на конструкцію до 150 кг.
- Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості UNE EN-14183.
Артикул товару: 930801
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 4.7 кг |
| Кількість ступенів | 2 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота драбини | 0.079 |
| Висота секції | 0.047 |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча висота | 8 |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип драбини | Драбини |
| Ширина драбини | 0.045 мм |
- Ціна: 2 989 ₴



