
Драбина Rolser Taburete M/3 3 ступені Negro (MET3001-1023)
- Готово до відправки
- Код: OT_928603
3 900 ₴
3 589 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Драбина Rolser Taburete M/3 3 щаблі Negro (MET3001-1023) - зручний домашній табурет з двома щаблями та платформою. Така драбина це базовий варіант для дому, а також ваш надійний помічник в домашньому господарстві. Дана модель має два широкі щаблі з протиковзним покриттям. Конструкція обладнана захистом від випадкового складання та розрахована на максимальне навантаження до 150 кг. Опорні ніжки мають пластикові накладки для більшої стійкості на слизьких поверхнях. Драбина сертифікована відповідно до європейського стандарту якості UNE EN-14183.
Особливості:
- Невеликий розмір та сучасний дизайн.
- Опорні ніжки з пластиковими накладками.
- Спеціальний фіксатор запобігає випадковому складанню конструкції.
- Розміри в складеному стані (Д х Ш х В) - 92 х 47,5 х 14,5 см.
- Висота відкритого табурету 70 см.
- Робоча висота - 270 см.
- Максимальне навантаження на конструкцію до 150 кг.
Артикул товару: 928603
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 3.2 кг |
| Кількість ступенів | 3 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота драбини | 0.092 |
| Висота секції | 0.07 |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча висота | 16 |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип драбини | Драбини |
| Ширина драбини | 0.0475 мм |
- Ціна: 3 589 ₴




