
Горизонтальний велоергометр Toorx Recumbent Bike BRXR 100 ERGO (BRX-R100ERGO)
- В наявності
- Код: OT_930571
40 500 ₴
37 059 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Горизонтальний велоергометр Toorx Recumbent Bike BRXR 100 ERGO (BRX-R100ERGO) із преміальної лінійки Chrono Line від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для комфортного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 32 рівня навантаження, що регулюються за допомогою сучасного комп'ютера. 14-кілограмовий маховик створює чудову плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми в процесі занять. Велоергометр розрахований на вагу користувача до 130 кг і має зручну спинку з дихаючої сітки для більшого комфорту. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу буде доречним під час тренування по одній із чотирьох пульсозалежних програм. Консоль тренажера має підставку для смартфона/планшета та підтримує Bluetooth для інтеграції з популярними програмами iConsole+ Training і Kinomap, які перетворять монотонне тренування в захоплюючий процес. Сидіння велоергометра регулюється в горизонтальній площині для індивідуального настроювання, а транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті.
Особливості:
- Електромагнітна гальмівна система з комп'ютерним регулюванням навантаження.
- Масивний маховик вагою 14 кг забезпечує чудову плавність ходу.
- Консоль має РК-дисплей із багатобарвним підсвічуванням, підставку для смартфона/планшета.
- 23 програми та 32 рівні навантаження для повноцінного кардіотренування.
- Bluetooth для інтеграції з iConsole+ Training і Kinomap.
iConsole+ Training - додаток нового покоління для iConsole. Він надає більш детальні дані про тренування, більш простий режим навчання та інтегроване з BLE Heart Rate Monitor. Цей додаток працює з сумісними велотренажерами, орбітреками та біговими доріжками з вбудованим приймачем Bluetooth Low Energy. Тренуйтеся разом з iConsole і насолоджуйтесь кожного разу.
Завантажте додаток Kinomap, увімкніть свій пристрій, і Вам буде доступно 300 000 км геолокалізованих відео, зареєстрованих по всьому світу. Киньте виклик своїм друзям, змагайтеся з іншими користувачами або тренуйтеся наодинці, щоб побити свої рекорди. Завдяки більш ніж 15 новим функціям, додаток для тренувань має зовсім новий вигляд, який відповідає потребам користувача, включаючи кадри з реального життя для тренувань у приміщенні. Додаток Kinomap також включає навчальний відеоконтент, абсолютно новий ігровий процес через публічні та приватні перегони. Ніколи ще тренування не було таким захоплюючим: швидкість відео синхронізується з ритмом Вашого руху. Ви готові розпочати Досліджуйте кожен куточок світу, обмінюйтесь коментарями у соціальних мережах та порівнюйте свої результати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 45 кг |
| Вага маховика | 14 кг |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 26 - 40 |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Функции компьютера | Частота пульсу |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 50 кг |
| Габарити паковання | 151 x 25 x 66 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Bluetooth для інтеграції з iConsole+ Training і Kinomap<br />_x000D_Вбудований приймач для бездротового нагрудного кардіодатчика<br />_x000D_ Сидіння з регулюванням по горизонталі<br />_x000D_Синка сидіння з повітропроникної сітки<0 /D |
| Код виробника товару (MPN) | BRX-R100ERGO |
| Конструкція | Горизонтальні зі спинкою |
| Особливості | Вимірювання пульсу<br/>_x000D_ Компенсатори нерівності підлоги<br/>_x000D_ Підставка для аксесуарів<br/>_x000D_транспортувальні ролики |
| Живлення тренажера | Мережа |
| Показання дисплея | Час<br/>_x000D_ Швидкість<br/>_x000D_ Дистанція<br/>_x000D_ Калорії<br/>_x000D_ Пульс<br/>_x000D_ Обертайся за хвилину<br/>_x000D_Навантаження у ватиках |
| Програми | Ручна програма — 1<br/>_x000D_Встановлені програми - 12<br/>_x000D_Пульсозалежні програми - 3<br/>_x000D_ Індивідуальні програми - 5<br />_x000D_ Програма контролю навантаження в в в ватиках - 1<br />_x0 відновлення пульсу - 1 |
| Розділ | Велотренажери |
| Регулювання | Сидіння |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Транспортувальні ролики | Да |
- Ціна: 37 059 ₴


