
Спальний мішок High Peak Tay 8/+8°C Grey/Light Grey Left (21229)
- Готово до відправки
- Код: OT_928264
4 000 ₴
3 709 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
High Peak Tay 8/+8°C Grey/Light Grey Left (21229) - екстраширокий та екстрадовгий спальний мішок, виконаний у формі ковдри з компресійним чохлом у комплекті. Зовнішня оболонка та внутрішня підкладка виконані з найтоншої тканини, що складається з 65% поліестеру та 35% бавовни. Спальний мішок має високоякісний наповнювач Dura Loft® H1 з чудовими ізоляційними властивостями. Матеріал Dura Loft® H1 легко стискається, довговічний, зберігає тепло навіть у вологих умовах, швидко сохне. Спальний мішок High Peak Tay 8/+8°C Grey/Light Grey Left (21229) має внутрішню кишеню для зберігання цінних речей і довгу двосторонню блискавку. Двостороння L-подібна блискавка дозволяє розстебнути нижню частину спальника для циркуляції повітря, якщо раптом стане жарко. Повністю розстебнута блискавка перетворює спальний мішок на ковдру розміром 200 x 200 см, а два однакових спальних мішки можна застебнути разом і перетворити на затишний двомісний спальний мішок. Блискавка закрита вітрозахисною перегородкою, застібка має ергономічну форму для зручного хвату рукою. Спальний мішок ідеально підходить для кемпінгу.
Спальний мішок High Peak Tay 8/+8°C Grey/Light Grey Left (21229) відповідає стандарту EN ISO-23537-1:2016, який нормує вимоги до розмірів та теплових характеристик спальних мішків, а також властивостей тканини та використовуваних матеріалів. Зверніть увагу, що тільки сертифіковані спальні мішки відповідають заявленим температурним режимам та гарантують Вам тепло та комфорт тривалий час, не зважаючи на холод та вогкість.
Особливості:
- Наповнювач щільністю 300 г/м² та вагою близько 1200 г.
- Приємна на дотик внутрішня підкладка.
- Повністю розстебнута блискавка перетворює спальний мішок на ковдру розміром 200 x 200 см.
- Два однакові спальники можна з'єднати в один двоспальний.
- Утеплювальний борт вздовж блискавки.
- Двостороння блискавка Auto Lock.
- Нижня частина на блискавці розстібається в теплий час.
- Внутрішня кишеня для зберігання цінних речей.
- Горизонтальна строчка.
- Петлі для сушіння.
- Компресійний чохол для зберігання з тканини 150D Oxford.
- Об'єм в упакованому вигляді - 32 л.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2525 г |
| Розташування блискавки спальника | Зліва (L) |
| Сезон | Демісезон |
| Температура екстриму | -4 °С |
| Форма спальника | Ковдра |
| Колір | Різні кольори |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | 12 град. |
| Нижня температура комфорту | 4 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 200 см |
| Матеріал спальника | |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 2770 г |
| Місткість | Одномісні |
| Вікова група | Дорослі |
| Габарити в складеному вигляді | 43 х 31 х 31 см |
| Габарити паковання | 47 х 33 х 33 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Комплект постачання | Спальний мішок, компресійний чохол |
| Матеріал підкладки | Полиэстер;Коттон |
| Наповнювач | 300 г/м2 |
| Особливості спальника | Спальний мішок |
| РОЗМІРИ | 200 х 100 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 3 709 ₴




