
Дошка для прасування Colombo Acquario (A135L24W)
- Готово до відправки
- Код: OT_931267
4 700 ₴
4 289 ₴
-9%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка для прасування Colombo Acquario (A135L24W) має гарний дизайн чохла, а також ергономічну підставку для праски. Металева основа виготовлена у вигляді сітки для запобігання утворенню конденсату від парових прасок, а бавовняний чохол забезпечує легке ковзання праски і відмінний результат прасування. Робоча поверхня розміром 120 x 40 см підійде для різних типів речей. Регулювання по висоті в 10-ти положеннях дозволить вам налаштувати дошку під свій зріст і забезпечить оптимальні умови для прасування.
Особливості:
- Розміри у складеному стані - 176 x 46 x 8 см.
- Розміри в робочому положенні - 155 x 46 x 95 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 120 x 40 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 71 до 95 см.
- Вага - 8,1 кг.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Полиця для одягу, підрукавник для прасування.
- Матеріал чохла: 100% бавовна органічного походження.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø28 мм з антикорозійним покриттям.
- Металеві елементи вкриті порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Коломбо |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 120 см |
| Матеріал чохла | Металізована тканина |
| Стан | Новий |
| Тип | Дошка для прасування |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Вага | 8.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 8,7 кг |
| Габарити паковання | 180 х 50 х 12 см |
| Особливості | Підставка для праски <br/>_x000D_Регулювання за висотою <br/>_x000D_засновка з металевою сіткою<br/>_x000D_ Полиця для білизни<br/>_x000D_ Тримач дроту<br/>_x000D_Порукавник у комплекті |
| Розмір | 155 x 46 x 95 см |
| Розміри в складеному вигляді | 176 x 46 x 8 см |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
- Ціна: 4 289 ₴
