
Спальний мішок Ferrino Travel 200/+5°C Deep Blue/White Left (86320HBB)
- Немає в наявності
- Код: OT_928113
3 399 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Спальний мішок Ferrino Travel 200/+5°C Deep Blue/White Left (86320HBB) має класичний прямокутний крій і призначений переважно для кемпінгу та автоподорожей. Дана модель розстібається по периметру, утворюючи велику двоспальну ковдру розміром 200 х 180 см, якою зручно укриватися в машині, трейлері та будиночку на турбазі. При використанні спальник надає достатній комфорт у плані простору для сну, а внутрішня фланелева поверхня дуже приємна для тіла, зберігає тепло і відмінно відводить зайву вологу. Ferrino Travel 200/+5°C Deep Blue/White Left (86320HBB) має сучасний наповнювач із мікрофібри H4 Fibre, що забезпечує відмінні термоізоляційні характеристики, завдяки чому цю модель можна використовувати як трисезонний спальний мішок.
Особливості:
- 35% Cotton / 65% Polyester - переплетення волокон даних матеріалів утворює м'яку, приємну на дотик і в той же час міцну тканину.
- 100% Cotton / Flannel - бавовняна тканина з пухнастим рівномірним начосом, теплозберігаюча, м'яка, приємна на дотик.
- H4 Fibre - двошаровий синтетичний наповнювач із мікроволокон, що має вдале поєднання м'якості, ваги та теплоізоляційних характеристик. На 40% легше ніж наповнювач із традиційного поліестеру. Вага наповнювача близько 800 г.
- Прямокутна форма спального мішка дозволяє при повністю розстебнутому спальнику використовувати його як ковдру, а також забезпечує достатнє місце для рук і ніг, не сковуючи рух тіла, сприяє комфортнішому сну.
- Петлі для сушіння спального мішка.
- Чохол для зберігання та транспортування спального мішка.
- Рекомендований для людей зростом до 195 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrino |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 1900 г |
| Розташування блискавки спальника | Зліва (L) |
| Сезон | Демісезон |
| Температура екстриму | -5 °С |
| Форма спальника | Ковдра |
| Колір | Різні кольори |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | 9 град. |
| Нижня температура комфорту | 8 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 200 см |
| Матеріал спальника | |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Матеріал підкладки | Коттон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | Одномісні |
| Вікова група | Дорослі |
| Габарити в складеному вигляді | 46 х 21 x 21 см |
| Гаранійний термін | 24 міс |
| Комплект постачання | Спальний мішок<br/>_x000D_Чохол |
| Наповнювач | H4 Fibre |
| Особливості спальника | Спальний мішок |
| РОЗМІРИ | 200 x 90 см |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 3 399 ₴

