
Стіл кемпінговий Vango Birch 120 Table French Oak (TBPBIRCH F14086)
- В наявності
- Код: OT_928208
4 600 ₴
4 289 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Неймовірна надійність, функціональність і чудовий зовнішній вигляд — так можна схарактеризувати нову модель складаного стола Vango Birch 120. Надійна сталева рама призначена для навантаження до 50 кг, що є одним із найкращих показників серед аналогічних моделей. Поверхня стільниці, вироблена під колір і текстуру французького дуба, і каркас із текстурованою фінішною обробкою дадуть цій моделі мати чудовий вигляд не тільки в кемпінгу, але й у домі. Стіл швидко розкладається і складається, й у складеному вигляді має товщину менш ніж 6 см, завдяки чому зручний як для завантаження в багажник машини, так і для зберігання. Vango Birch 120 створить бажаний рівень комфорту, хай де ви будете, чи то в кемпінгу, чи то на риболовлі, чи то на дачі, чи то просто відпочиватимете на природі.
Технічні характеристики:
- Тип: складаний.
- Різновид: стіл.
- Максимальне навантаження, кг: 50.
- Матеріал каркаса: сталева рама.
- Матеріал стільниці: ДВП ламіноване пластиком для створення гігієнічної та зручної в чищенні поверхні. Не намокає від води.
- Колір: French Oak (коричневий).
- Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, риболовлі, будинку та дачі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стан | Новий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 8.76 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 928208 |
| Вага в пакованні | 9,1 кг |
| Тип | Столи |
| Габарити паковання | 120 х 6 х 60 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Стіл |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал каркаса | Сталева рама |
| Матеріал конструкції | ДСП ламіноване пластиком для створення гігієнічної та зручної в чищенні поверхні. Не намокає від води |
| РОЗМІРИ | 120 х 60 х 69 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | French Oak |
| Штрихкод | 5023519180167 |
- Ціна: 4 289 ₴






