
Валіза Gabol Queens (S) Azul (125022-003)
- Немає в наявності
- Код: OT_931357
3 949 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Валіза Gabol Queens (S) Azul (125022-003) – це більше, ніж просто валіза. Це ваш найкращий помічник для комфортної, безпечної та стильної подорожі. Виготовлена з поліпропілену, матеріалу, відомого своєю легкістю та міцністю. Вона здатна витримати значні випробування і при цьому зберегти ваші речі в ідеальному порядку.
Ця валіза дозволить вам переносити більше речей, не турбуючись про вільний простір. Місткість 42,1 літра з можливістю розширення до 47,9 літра та розмірами, що підходять для ручної поклажі (40 x 54 x 22/25 см). Внутрішня частина розділена перегородкою на два відділення, також є додаткові кишені для максимальної організації речей. Чотириколісна різноспрямована подвійна система коліс забезпечує плавну та маневрову їзду, а вбудований замок TSA захищає ваші речі та полегшує міжнародні поїздки. Крім того, вага всього 2,8 кг.
Особливості:
- Преміальний матеріал - поліпропілен, легкий та міцний.
- Два основних відділення розділені перегородкою, яка має сітчасті кишені на блискавці.
- Чотири незалежні колеса, що обертаються на 360°, виготовлені з високотемпературного термопластичного поліуретану (TPU).
- Замок TSA - безпека та відповідність міжнародним нормам.
- Висувна телескопічна, алюмінієва ручка із фіксатором на два положення.
- Внутрішня підкладка на блискавці.
- Суперлегка вага: всього 2,8 кг.
- Матеріал валізи підвищеної міцності до ударів та деформацій гарантує тривале використання і відмінний зовнішній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GABOL |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Валіза |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Об`єм | 42 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 2,9 кг |
| Габарити | 54 x 40 х 22-25 см |
| Габарити паковання | 56 x 42 x 25 см |
| Особливості | З висувною ручкою <br/>_x000D_ З кодовим замком <br/>_x000D_На 4 колесах <br/>_x000D_ Ручна поклажа |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 3 949 ₴
