
Валіза Gabol Kiba (S) Verde (122022-004)
- Готово до відправки
- Код: OT_931372
3 950 ₴
3 619 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Корпус валіз Gabol серії Kiba виконаний з міцного та довговічного матеріалу - поліпропілену, що дуже важливо для валіз які перевозяться в багажних відділеннях. Внутрішній об'єм розділений перегородкою на два відділення та має ремені для фіксації речей усередині.
Валіза Gabol Kiba (S) Verde (122022-004) оснащена чотирма повноповоротними колесами з можливістю незалежного розвороту кожного колеса на 360°. Системою передбачено рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що у свою чергу сприяє плавному руху та маневреності валізи, докладаючи при цьому мінімум зусиль. Колеса виготовлені із високотемпературного термопластичного поліуретану (TPU). Матеріал має міцність порівнянну з пластиком, гнучкістю силікону, а також має підвищену стійкість до перепадів температур. Відмінною особливістю коліс із TPU матеріалу є зниження шуму до мінімуму під час руху валізи по нерівній поверхні. Завдяки стійкості до стирання матеріал коліс відрізняється тривалим терміном експлуатації. Валіза обладнана фірмовим кодовим замком з функцією митного огляду TSA (Transportation Security Administration – Адміністрація з безпеки на транспорті).
Особливості:
- Відповідає регламенту REACH (Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals) - Регламент Європейського співтовариства з реєстрації, оцінки, авторизації та обмеження виробництва та використання хімічних речовин.
- Два основних відділення розділених перегородкою, яка має сітчасту кишеню на блискавці.
- Чотири незалежні колеса, що обертаються на 360°, виготовлені з високотемпературного термопластичного поліуретану (TPU).
- Вбудований кодовий замком із функцією митного огляду TSA.
- Висувна телескопічна, алюмінієва ручка із фіксатором на два положення.
- Внутрішня підкладка на блискавці.
- Еластичні компресійні ремені на фастексах для фіксації багажу всередині валізи.
- Матеріал валізи підвищеної міцності до ударів та деформацій гарантує тривале використання і відмінний зовнішній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GABOL |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Валіза |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Об`єм | 39 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 2,9 кг |
| Габарити | 54 x 39 x 21 см |
| Габарити паковання | 56 x 41 x 23 см |
| Особливості | З висувною ручкою <br/>_x000D_ З кодовим замком <br/>_x000D_На 4 колесах <br/>_x000D_ Ручна поклажа |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 3 619 ₴
