
Драбина Rolser Taburete M/11 UNE 3 ступені Antracita (MET004-1021)
- Готово до відправки
- Код: OT_928602
4 300 ₴
3 939 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Драбина Rolser Taburete M/11 UNE 3 щаблі Antracita (MET004-1021) - надійний помічник в домашньому господарстві. Дана модель має три щаблі з протиковзним покриттям. Конструкція обладнана захистом від випадкового складання та розрахована на максимальне навантаження до 150 кг. Опорні ніжки мають пластикові накладки для більшої стійкості на слизьких поверхнях. Драбина сертифікована відповідно до європейського стандарту якості UNE EN-14183.
Особливості:
- Три щаблі з протиковзною перфорацією.
- Опорні ніжки конструкції мають пластикові накладки.
- Спеціальний фіксатор запобігає випадковому складанню конструкції.
- Розміри в складеному стані (Д х Ш х В) - 120 х 45 х 6,5 см.
- Загальна висота в розсунутому стані - 99 см.
- Робоча висота - 270 см.
- Максимальне навантаження на конструкцію до 150 кг.
- Фіксатор для запобігання випадковому складанню.
Артикул товару: 928602
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 6.4 кг |
| Кількість ступенів | 3 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота драбини | 120 см |
| Висота секції | 0,07 |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча висота | 13 |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип драбини | Драбини |
| Ширина драбини | 0.045 мм |
- Ціна: 3 939 ₴





