
Мат гімнастичний складаний Toorx Professional Foldable 178 х 61 х 5 см (MAT-178)
- Готово до відправки
- Код: OT_931140
4 500 ₴
4 149 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Мат гімнастичний складаний Toorx Professional Foldable 178 х 61 х 5 см (MAT-178) спеціально розроблений для занять йогою та гімнастикою на підлозі з максимальним комфортом, який забезпечується завдяки товщині, яка дорівнює п'ятьом сантиметрам. Мат складаний, що дозволяє легко його транспортувати або зберігати. Така конструкція забезпечує можливість використання у складеному вигляді, що значно розширює варіанти вправ. Кожна секція має блискавку для заміни наповнювача.

Особливості:
- Завдяки товщіні забезпечує необхідний рівень страхування під час виконання вправ.
- Має нековзну поверхню.
- Легко очищується від забруднень.
- Кожна секція має блискавку для легкого доступу до наповнювача.
- Ручка для транспортування.
Технічні характеристики:
Розміри в розкритому вигляді - 178 х 61 х 5 см.
Розміри в складеному вигляді - 59 х 61 х 15 см.
Товщина - 50 мм.
Матеріал - PVC (Полівінілхлорид, ПВХ).
Комплектація:
Килимок - 1 шт.
Догляд за спортивними килимками Toorx: Зберігайте килимок згорнутим у нещільний рулон. Це забезпечить не тільки компактне зберігання, але і не дозволить утворитися заломам. Бажано зберігати килимок у чохлі або сумці, далеко від опалювальних приладів та прямого сонячного світла. Ультрафіолет діє руйнівно не тільки на килимки з натуральної гуми, але і на йога килимки, зроблені з ПВХ та ТПЕ.
Утримуйте килимок у чистоті. Найпростіший спосіб – протерти його губкою, змоченою нейтральним милом, ретельно змити мило та висушити. Деякі килимки можна прати в пральній машині, але не допускайте інтенсивного віджимання! Не використовуйте агресивні мийні засоби, що містять відбілювачі та сольвенти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал чохла | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 1.8 кг |
| Габарити паковання | 61 х 15 х 61 см |
| Гарантійний термін | 3 |
| Особливості | С ручками_x000D<br />_ Складні |
| РОЗМІРИ | 178 х 61 х 5 см |
| Розділ | Аксесуари для фітнесу |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 4 149 ₴
