
Сушарка для білизни підлогова Colombo Vertical (ST1030)
- Немає в наявності
- Код: OT_930497
4 200 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушарка для білизни підлогова Colombo Vertical (ST1030) - це сучасне рішення, яке ідеально поєднує в собі високу функціональність і зручність у використанні. Сушарка постачається в зібраному стані, і вам достатньо лише приєднати комплектні колеса та тримачі плічок. Завдяки модульній конструкції ви можете встановити сушарку в будь-якому зручному місці. Загальна робоча довжина сушарки – сорок метрів, а максимальне навантаження до шістнадцяти кілограмів.
Особливості:
- Made in Italy. Повний цикл виробництва продукції здійснюється безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 133 x 80 x 7 см.
- Розміри в робочому положенні - 142 x 100 x 74 см.
- Загальна вага - 6,5 кг.
- Загальна робоча довжина - 40 м.
- Максимальне навантаження до 16 кг.
- Робочі секції виготовлені з алюмінію.
- Каркас виготовлений зі сталі високої якості, що має антикорозійне покриття.
- Три рівні для розвішування білизни.
- По боках розміщені тримачі для плічок.
- Шість незалежних коліс, що обертаються на 360°.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Коломбо |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 6.5 кг |
| Матеріал | Комбінований |
| Рабочая длина сушилки, м | 31 і більше |
| Тип сушилки | Підлогова |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 7 кг |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Кількість стрижнів/трубок | 36 |
| Особливості | Багатоярусні |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
- Ціна: 4 200 ₴







