
Дошка для прасування Colombo Marte (A142LB4W)
- Готово до відправки
- Код: OT_931019
5 200 ₴
4 749 ₴
-9%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка для прасування Colombo Marte (A142LB4W) виготовлена безпосередньо в Італії, тому має витончений дизайн та високу надійність. Стійки дошки обладнані коліщатами, що значно спрощує її переміщення. Чохол виготовлений зі стовідсоткової органічної бавовни. Розміри робочої поверхні забезпечують швидке та легке прасування навіть великих речей. Регулювання по висоті дозволяє знайти оптимальне положення для комфортного прасування. Модель має сітчасту металеву основу для більш ефективної роботи парових прасок та запобігання утворенню конденсату. У комплекті йде підрукавник для прасування.
Особливості:
- Розміри у складеному стані - 174 x 46 x 9 см.
- Розміри в робочому положенні - 165 x 46 x 95 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 120 x 44 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті.
- Загальна вага - 8,2 кг.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Підставка під парогенератор.
- Тримач проводу.
- Полиця для одягу.
- Модель оснащена коліщатами для зручного пересування.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø 35 мм з антикорозійним покриттям.
- Металеві елементи вкриті порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Подрукавнік |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Вага | 8.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 8,7 кг |
| Висота | 950 мм |
| Габарити паковання | 177 х 51 х 14 см |
| Довжина: | 1650 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Підставка для праски <br/>_x000D_ Підставка для парогенератора <br/>_x000D_ Регулювання за висотою <br/>_x000D_ Полиця для білизни <br/>_x000D_ Основа з металевою сіткою <br/>_x000D_ Тримач дроту |
| Розміри в складеному вигляді | 174 x 46 x 9 см |
| Розміри прасувальної поверхні | 120 x 44 см |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Ширина | 460 мм |
- Ціна: 4 749 ₴
