
Драбина Colombo Attica 6 ступенів (S108A06P)
- Немає в наявності
- Код: OT_931274
4 080 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Драбина Colombo Attica 6 щаблів (S108A06P) - 100% алюмінієва драбина, що сертифікована відповідно до стандарту EN131. Загальна вага, яку витримує драбина 150 кілограмів. У комплекті з драбиною міцний лоток для інструменту, за допомогою якого можна кріпити та утримувати на висоті потрібні користувачеві інструменти при використанні драбини. Він витримує вагу до 5 кг. У вас завжди буде все необхідне для зручної роботи. Щаблі мають глибину 8 см. Рифлена поверхня щабля забезпечує підйом і спуск без ковзання. Механізм безпеки запобігає випадковому закриванню під час використання. Компактний розмір дозволяє легко зберігати, займаючи мінімальний простір.
Особливості:
- Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості.
- Опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
- Розміри (у складеному вигляді): 201 x 51 x 12 см.
- Розміри (у розкладеному вигляді): 189 x 51 x 111 см.
- Висота майданчику 129 см.
- Багатофункціональний лоток для інструментів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Коломбо |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 6.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ступенів | 6 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота драбини | 2,01 |
| Висота секції | 1,29 |
| Довжина в складеному стані | 201 см |
| Додаткові характеристики | Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN131 |
| Комплектація | Драбина, лоток для інструменту |
| Максимальна робоча висота | 3,29 |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип драбини | Драбини |
| Колір | Grey |
| Ширина драбини | 0.51 мм |
- Ціна: 4 080 ₴
