
Настільний хокей Stiga Hockey Game Play Off 21 SWE/CAN + Gamebag (71-1145-35)
- Немає в наявності
- Код: OT_931286
6 000 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Легендарні матчі не повинні забуватися. Їх можна відтворювати за допомогою настільного хокею Stiga. Хокей Stiga Play Off був випущений в 1983 році і після цього в його дизайні практично нічого не змінювалося. Через багато років, легендарна компанія Stiga випустила настільний хокей нового покоління з новою легендою – Пітером Форсбергом (Peter Mattias Forsberg). Форсберг – легендарний шведський хокеїст, в діях якого практично не було слабких місць. Він вважається одним з найвидатніших гравців усіх часів. Номер Пітера Форсберга в команді – 21. Так що назвою оновлена версія настільного хокею Стіга, зобов’язана йому. Він також став обличчям оновленої моделі хокею. Завдяки серії поліпшень і сучасному дизайну класичний Play Off робить крок у 21 століття.

- Постачається з командами Швеції та Канада.
- Поле (“лід”) потовщений на 25% в порівнянні з попередньою версією гри.
- Всі незакріплені деталі можуть бути замінені, що подовжує термін служби хокею.
- Оргскло з боку воріт, запобігає вильоту шайби з грального поля.
- Борти прикрашені логотипами європейських брендів.
- Ручний розпис гравців.
- Знімні фігурки просто «замикаються» та можуть бути легко замінені при потребі.
- Управління фігурками здійснюється за допомогою сталевих стрижнів зі зручними тримачами.
- 4 стійкі ніжки, піднімаючи гру на 4 см, забезпечують легкий доступ і зручність управління стрижнями при грі на столі. Нападники заїжджають за ворота супротивника, що надає грі більше динамічності та реалізму.
- Лічильник підрахунку голів з двох сторін.
- На льоду немає «мертвих зон».
- Розмір поля: довжина: 90 см, ширина 50 см, висота 8 см (при встановлених ніжках – 12 см).
- Розмір фігурок: 5,7 см.
- Оргскло (з кожного боку): висота – 7 см; довжина – 60 см.
- Шайба: 2,54 см в діаметрі.
Комплектація:
- Ігрове поле з важелями управління;
- 2 команди гравців (збірні Швеції та Канади);
- Лічильники голів – 2 шт;
- Захисні пластикові борти – 2 шт;
- 2 шайби;
- 4 знімні ніжки з гумовими наконечниками;
- Прямокутні ворота (2 шт.);
- Дефлектор для воріт (відсікач) – 2 шт;
- Запасні гумові наконечники на важелі управління (3 шт.);
- Інструкція;
- Сумка для настільної гри Stiga Gamebag дозволяє легко зберігати і захищати вашу гру від пилу, а також дозволяє легко брати гру з собою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Швеція |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільний хокей |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 5,8 кг |
| Габарити паковання | 97 х 51 х 9 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість гравців | 2 |
| Комплектація | Ігрове поле <br/>_x000D_ Механічні лічильники окулярів <br/>_x000D_2 команди гравців <br/>_x000D_2 шайби<br/>_x000D_ Сумка для зберігання |
| Назва | Настільний хокей Stiga Hockey Game Play Off 21 SWE/CAN + Gamebag (71-1145-35) |
| Особливості | Для домашнього використання |
| РОЗМІРИ | 96 х 50 х 8 см |
| Розділ | Спортивні настільні ігри |
| Розміри ігрового поля | 90 х 50 х 8 – 12 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренда | Швеція |
| Країна-виробник товару | Литва |
| Ціна | 5999 |
- Ціна: 6 000 ₴
