
Сумка для настільної гри Stiga Gamebag (71-1145-99)
- Готово до відправки
- Код: OT_931190
899 ₴
855 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для настільної гри Stiga Gamebag дозволяє легко зберігати і захищати вашу гру від пилу, а також дозволяє легко брати гру з собою. Довгі ручки дають можливість повісити його на гачок. Всередині сумки ви знайдете мішечок, який ідеально підходить для додаткових частин або шайб і м’ячів, або для простого складання сумки, коли ви нею не користуєтеся. Усі настільні ігри STIGA, як хокей, так і футбол, поміщаються в сумку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 240 г |
| Висота | 12 см |
| Глибина | 50 см |
| Ширина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0,25 кг |
| Тип | Сумка-чохол |
| Габарити паковання | 3 х 16 х 29 см |
| Довжина: | 500 мм |
| Комплектація | Сумка-чохол |
| Назва | Сумка для настільної гри Stiga Gamebag (71-1145-99) |
| Особливості | Складається в чохол |
| Розділ | Спортивні настільні ігри |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренда | Швеція |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 855 ₴
