
Універсальний тренажер Toorx Total Body Squat (TB-SQUAT)
- Готово до відправки
- Код: OT_930556
5 100 ₴
4 749 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний тренажер Toorx Total Body Squat (TB-SQUAT) - ідеальний вибір для всієї родини. Досить простого руху, щоб привести в тонус не тільки м’язи стегон, литок і сідниці, а також м’язи преса, біцепси, трицепси та м'язи спини.
Особливості:
- Консоль із LCD-дисплеєм відображає час тренування, витрачені калорії, кількість рухів, кількість рухів за хвилину.
- Складана конструкція.
- Регульоване сидіння.
- Розміри в складеному вигляді - 198 x 25 x 44 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 10 кг |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Система навантаження | Вільний вага |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 95 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 11 кг |
| Тип | Скамьи |
| Габарити паковання | 134,5 х 21,7 х 15,4 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | Консоль з LCD-дисплеєм |
| Клас | Домашні |
| Код виробника товару (MPN) | TB-SQUAT |
| Назва | Універсальний тренажер Toorx Total Body Squat (TB-SQUAT) |
| Призначення | Багатофункціональні |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 4 749 ₴







