
Дошка для прасування Rolser K-22 Black Tube Plomo (K06016-2087)
- Немає в наявності
- Код: OT_930457
4 999 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка для прасування Rolser K-22 Black Tube Plomo (K06016-2087) - якісний продукт з сучасним дизайном та широким функціоналом. Перфорована основа робочої поверхні запобігає утворенню конденсату. Більш ефективне прасування забезпечується тришаровим бавовняним чохлом, який відбиває тепло та пар. Підставка під праску стійка до високих температур. Модель регулюється по висоті в десятьох положеннях і обладнана автоматичним фіксатором. Трубчасті ніжки надають конструкції стійкості та легко кріпляться до дошки в складеному стані, що унеможливлює її випадкове відкриття.
Особливості:
- Загальний розмір у складеному стані - 166 х 42 х 8 см.
- Розмір прасувальної поверхні - 120 х 38 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 60 до 94 см.
- Загальна вага - 6 кг.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Стійка до впливу високих температур.
- Регулювання по висоті в 10 положеннях з автоматичною фіксацією.
- Захист від випадкового закриття при використанні.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø25 мм з антикорозійним покриттям чорного кольору.
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип | Дошка для прасування |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 94 мм |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Матеріал чохла | Сталь |
| Особливості | Підставка для праски Основа з металевою сіткою Регулювання по висоті |
| Розмір | 120 x 38 см |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Колір | Пломо |
- Ціна: 4 999 ₴








