
Мікроскоп Bresser Biolux NV 20-1280x HD USB Camera з кейсом (5116200)
- В наявності
- Код: OT_914455
13 250 ₴
12 809 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мікроскоп Bresser Biolux NV 20-1280x добре укомплектована модель бюджетного мікроскопа, з пластиковим кейсом, широким набором аксесуарів, а також PC-мікроокуляром, який забезпечує комфортне спостереження зразків безпосередньо з екрана монітора. Таким чином, мікроскоп безумовно буде цікавий і дітям і підліткам.
Торгова марка Bresser представляє широкий вибір традиційно якісних мікроскопів будь-якої складності та призначень.
Дана модель поставляється з широким набором аксесуарів, об'єктивів і окулярів, необхідних для старту спостережень, що дає можливість відразу зануритися в такий цікавий мікросвіт. Зручний та легкий пластиковий кейс призначений для зберігання та транспортування мікроскопа та аксесуарів та приладдя.
Комбінація двох ширококутних окулярів та трьох об'єктивів дає можливість отримати збільшення 640х. Унікальним є використання в навчальному мікроскопі лінзи Барлоу для отримання безступінчастого (плавного) зумування зображення, завдяки чому досягається максимальне збільшення 1280х.
Монокулярна насадка, нахилена під кутом 45°, повертається на 360°, дозволяючи спостерігати у будь-якому зручному положенні, і навіть працювати з мікроскопом групі дітей чи дорослих без переміщення мікроскопа у просторі.
Світлодіоди забезпечують підсвічування препарату світлом, що проходить і відбитим. Світло, що проходить, використовується для спостереження прозорих об'єктів, що відображає – для непрозорих тривимірних. Використання двох ламп одночасно може бути корисним при спостереженні напівпрозорих зразків. Яскравість освітлення, кольоропередача та спрямованість пучка світла контролюється діафрагмою з різними діаметрами отворів та п'ятьма світлофільтрами.
Додаткові можливості надає HD-камера Bresser, що постачається в комплекті з програмним забезпеченням. З її допомогою можна спостерігати на моніторі персонального комп'ютера все, що відбувається під об'єктивом мікроскопа в реальному часі, а також можна створювати та редагувати фотографії з роздільною здатністю 1280х720 у форматі JPEG. Системні вимоги невисокі: Intel Pentium IV або еквівалентний та вище; CD або DVD, операційна система Windows 8, 10, 7, 1 Гб RAM, 2 ГГц процесор, і 500 MB місця на жорсткому диску.
Живлення мікроскопа здійснюється від трьох найпоширеніших батарей АА (LR6). Таким чином, мікроскоп незалежний від мережі змінного струму і може бути використаний навіть у польових умовах.
Список аксесуарів включає готові слайди, до огляду яких можна приступити негайно. Також у наборі є аксесуари для препарування зразків, мікротоми для самостійного приготування зразків, інкубаторій та готові препарати. Незважаючи на те, що цей прилад швидше буде цікавим для дітей та підлітків, всі оптичні елементи виконані зі скла, серйозне збільшення дозволить розглянути практично все, що є дорослим біологічним мікроскопом.
Артикул товару: 914455Монокулярна насадка, нахилена під кутом 45°, повертається на 360°, дозволяючи спостерігати у будь-якому зручному положенні, і навіть працювати з мікроскопом групі дітей чи дорослих без переміщення мікроскопа у просторі.
Світлодіоди забезпечують підсвічування препарату світлом, що проходить і відбитим. Світло, що проходить, використовується для спостереження прозорих об'єктів, що відображає – для непрозорих тривимірних. Використання двох ламп одночасно може бути корисним при спостереженні напівпрозорих зразків. Яскравість освітлення, кольоропередача та спрямованість пучка світла контролюється діафрагмою з різними діаметрами отворів та п'ятьма світлофільтрами.
Додаткові можливості надає HD-камера Bresser, що постачається в комплекті з програмним забезпеченням. З її допомогою можна спостерігати на моніторі персонального комп'ютера все, що відбувається під об'єктивом мікроскопа в реальному часі, а також можна створювати та редагувати фотографії з роздільною здатністю 1280х720 у форматі JPEG. Системні вимоги невисокі: Intel Pentium IV або еквівалентний та вище; CD або DVD, операційна система Windows 8, 10, 7, 1 Гб RAM, 2 ГГц процесор, і 500 MB місця на жорсткому диску.
Живлення мікроскопа здійснюється від трьох найпоширеніших батарей АА (LR6). Таким чином, мікроскоп незалежний від мережі змінного струму і може бути використаний навіть у польових умовах.
Список аксесуарів включає готові слайди, до огляду яких можна приступити негайно. Також у наборі є аксесуари для препарування зразків, мікротоми для самостійного приготування зразків, інкубаторій та готові препарати. Незважаючи на те, що цей прилад швидше буде цікавим для дітей та підлітків, всі оптичні елементи виконані зі скла, серйозне збільшення дозволить розглянути практично все, що є дорослим біологічним мікроскопом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.1 кг |
| Тип | Оптичний |
| Тип головки | Монокулярна |
| Тип фокусування | Груба |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 3,1 кг |
| Габарити паковання | 16 х 12 х 30 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Інтерфейс | USB |
| Кількість об'єктивів | 3 |
| Нахил | 45º |
| Живлення | Батарейки одноразові; Батарарейки акумуляторного типу |
| Поворот | 360º |
| Підсвітка | Світлодіодне (прохідне та відбивне світло) з регулюванням потужності (8 рівнів) |
| Предметний столик | Звужений із ноніусом |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Збільшення мікроскопа | 20х – 1280х |
| Збільшення об'єктива | 4х – 10х – 40х |
| Збільшення окуляра | 5х – 16х |
- Ціна: 12 809 ₴









