
Драбина Rolser Escalera Brico 220 6 широких ступенів (BRI028)
- Готово до відправки
- Код: OT_930804
5 360 ₴
5 089 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Драбина Rolser Escalera Brico 6 широких щаблів (BRI028) - сертифікована відповідно до європейського стандарту якості UNE-EN131. Максимальне навантаження - 150 кг. Модель рекомендована як для професійного, так і для домашнього використання. Драбина обладнана захистом від випадкового складання. Модель має шість щаблів з антиковзною структурою. Зручна ергономічна полиця для інструментів із вбудованим гаком для навісного інвентарю. Опорні ніжки мають пластиковий захист, який перешкоджає небажаному ковзанню. Петлі з холодноштампованої та лакованої сталі.
Особливості:
- Комбінована багатоточкова система фіксації щаблі до опорної рами. Наскрізний штифт у парі з клепаним з'єднанням гарантовано витримує навантаження на щабель - 150 кг.
- Шість щаблів з антиковзною структурою глибиною 12 см.
- Опорна арка безпеки - 60 см.
- Полиця для інструментів із вбудованим гаком для навісного інвентарю.
- Опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
- Фіксатор, що унеможливлює випадкове закриття.
- Розмір (у складеному вигляді) - 207 х 49 x 12 см.
- Робоча висота (у розкладеному вигляді) - 322 см.
- Висота драбини (верхній щабель) - 122 см.
- Сталевий запобіжний трос для обмеження розкриття.
- Максимальне навантаження - 150 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 5.79 кг |
| Кількість ступенів | 6 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота драбини | 0.207 |
| Висота секції | 0.122 |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча висота | 12 |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип драбини | Драбини |
| Ширина драбини | 0.0491 мм |
- Ціна: 5 089 ₴









