
Шатро High Peak Pavillon Light Grey/Dark Grey/Lime (14047)
- Готово до відправки
- Код: OT_928986
7 000 ₴
6 509 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шатро High Peak Pavillon Light Grey/Dark Grey/Lime (14047) забезпечує відмінний захист від сонця та вітру. 2 сітчасті стінки на блискавці захищають від настирливих комах, а 2 тканинні стінки захищають від негоди у разі дощу. Конструкція каркасу з куточками із АBS-пластику має достатню висоту для оптимального використання внутрішнього простору. Мала вага, невеликий розмір упаковки та швидке встановлення роблять шатро ідеальним для проведення вечірок та фестивалів.
Особливості:
- Міцний каркас із куточками із АBS-пластику.
- Блискавки SBS.
- 2 стінки із сітки на блискавці з тканинною армуючою смугою.
- 2 тканинні стінки для захисту від негоди.
- Кольорове маркування дуг для простоти установки.
- Кріплення для ліхтаря.
- Сумка-чохол для транспортування.
- Міцні кілочки для фіксації конструкції на ґрунті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | |
| Вага | 5.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | Чотиримісні |
| Внутрішній намет | Немає |
| Водонепроникність | 2000 мм вод. ст. |
| Габарити паковання | 59 х 17 х 17 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 0.22 мм |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø11 мм, сталеві стійки Ø16 мм. |
| Комплектація | Шатро, стійки, дуги, кілочки, інструкція, сумка-чохол |
| Конструкція | Одношарові |
| Матеріал | Полиэстер |
| Призначення | Туристичний |
| Сезон | Літні |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Палатки |
| Паковання | Сумка-чохол |
| Форма | Шатро |
| Ширина | 0.3 мм |
- Ціна: 6 509 ₴

