
Горизонтальна лава Toorx Flat Bench WBX 65 (WBX-65)
- Готово до відправки
- Код: OT_930723
6 500 ₴
5 909 ₴
-9%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Горизонтальна лава Toorx Flat Bench WBX 65 (WBX-65) призначена для виконання в домашніх умовах вправ із гантелями або штангою. Дана модель може використовуватись як окремий тренажер, так і в поєднанні зі стійкою для присідань Toorx Squat Stand WBX 50 (WBX-50).
Особливості:
- Максимальне навантаження на лаву, враховуючи вагу користувача - 320 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 12 кг |
| Максимальне навантаження | 320 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Лава |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 123 см |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 13 кг |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | Розміри сидіння — 123 x 28 x 5 см. Сталевий каркас із профільних труб розміром 50/70 x 50 x 2 мм. Стійка до подряпин порошкове фарбування. |
| Код виробника товару (MPN) | WBX-65 |
| Назва | Горизонтальна лава Toorx Flat Bench WBX 65 (WBX-65) |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
- Ціна: 5 909 ₴




