
Мінівелотренажер реабілітаційний Everfit Mini Bike Welly E (WELLY-E)
- Готово до відправки
- Код: OT_930560
6 900 ₴
6 449 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінівелотренажер реабілітаційний Everfit Mini Bike Welly E (WELLY-E) придатний для фізіотерапії, має невеликі габарити та портативний дизайн, що дозволить використовувати його в сидячому положенні. Також тренажер можна поставити на стіл для тренування м'язів рук.
Особливості:
- Моторизоване регулювання швидкості: від 28 до 76 обертів за хвилину (12 рівнів).
- Мінімалістичний дисплей для індикації основних параметрів тренування.
- Компактні розміри дозволяють переставляти тренажер з місця на місце.
- Лямки педалей надійно утримують ступні ніг.
- Ергономічна форма педалей для більш зручного хвату руками.
- Можливість крутити педалі в прямому і зворотному напрямках.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Everfit |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 6 кг |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Механічна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 7 кг |
| Габарити паковання | 43 х 29 х 21 см |
| Гаранійний термін | 6 міс |
| Дисплей | LCD |
| Код виробника товару (MPN) | WELLY-E |
| Конструкція | Портативні |
| Живлення тренажера | Мережа |
| Показання дисплея | Час<br/>_x000D_ Швидкість<br/>_x000D_ Дистанція<br/>_x000D_ Калорії |
| Програми | Встановлені програми — 5 |
| Розділ | Велотренажери |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Транспортувальні ролики | Немає |
| Функції комп'ютера | Немає |
- Ціна: 6 449 ₴

