
Сітка для настільного тенісу Gewo CS FleXX black (97039100)
- Готово до відправки
- Код: OT_931315
759 ₴
718 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
GEWO Flexx black - міцна, гнучка сітка для настільного тенісу для миттєвого задоволення від настільного тенісу навіть без тенісного столу. Можна встановити практично на будь-який стіл за лічені секунди. Розсувається до ширини 175 см. Для столів товщиною до 5 см.
Бренд GEWO успішно увійшов у світ настільного тенісу в 1956 році розпочавши виробництво тенісних столів. Знадобилося близько 10 років, щоб стати провідним виробником столів для настільного тенісу в Європі. У 1991 році компанія GEWO мала "друге народження", коли Франк Кошник (Frank Koschnick) і Вольфганг Сонс (Wolfgang Sohns) очолили компанію, зробивши наголос на виняткову якість продукції. Вони вивели GEWO в число найбільших тенісних брендів Німеччини і запропонували весь асортимент товарів для настільного тенісу найвищої якості.
Вага : 0,4 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gewo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул для відтворення на сайті | 931315 |
| Вага | 0,4 кг |
| Вага в пакованні | 0,45 кг |
| Тип | Сітки |
| Габарити паковання | 15 х 20 х 6 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас | Аматорські |
| Назва | Сітка для настільного тенісу Gewo CS FleXX black (97039100) |
| Наявність сертифіката ITTF | Немає |
| Застосування | для закритих приміщень |
| Регульоване натягування сітки | Немає |
| Стара ціна | 1049 |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип кріплення сітки | Швидке кріплення |
| Ціна | 799 |
- Ціна: 718 ₴
