
Намет тримісний High Peak Talos 3 Dark Grey/Green (11505)
- Готово до відправки
- Код: OT_925398
8 200 ₴
7 529 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
High Peak Talos 3 Dark Grey/Green (11505) - тримісний намет для туристичних походів та відпочинку в кемпінговому таборі. Місткий тамбур із підлогою захищає від вогкості та призначений для зберігання спорядження. Прозорі вікна із ПВХ наповнюють світлом внутрішнє приміщення. Три регульовані вентиляційні вікна забезпечують приплив свіжого повітря, а москітна сітка на дверях в спальню позбавляє від настирливих комах.
Особливості:
- Ефективна система вентиляції спальні Vario Vent Control створює комфортний мікроклімат за будь-яких погодних умов.
- Москітна сітка на дверях у спальню.
- Три регульовані вентиляційні вікна.
- Два максимально прозорі вікна з ПВХ-матеріалу для покращеної видимості.
- Всі шви дна і намету проклеєні спеціальною стрічкою, гарантуючи при цьому захист від проникнення вологи в дощову погоду.
- Яскраво-зелені відтяжки сприяють кращій орієнтації на місцевості в темний час доби.
- Занавіски на вікнах.
- Для швидкої та правильної установки намету застосовано кольорове маркування опорних дуг.
- Кишені для дрібних речей
- Кріплення для ліхтаря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | |
| Вага | 4.75 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 125 см |
| Довжина | 330 см |
| Ширина | 190 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина в пакованні | 54 х 18 х 18 см |
| Каркас намету/тенту | Дуги зі скловолокна Ø7,9 мм |
| Кількість спальних місць | Тримісні |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Breathable Polyester (повітропроникний поліестер) |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 7 529 ₴









